Tower Bloxx New York

Tower Bloxx New York 1.0.15

Buduj drapacze chmur w Nowym Jorku

Tower Bloxx New York to gra na Java, w której wcielisz się w budowniczego budynków mieszkalnych. W grze trzeba wykazać się sporym refleksem i dobrym okiem. Wystarczy jeden nierozważny ruch, a budynek zawali się, co na pewno nie spodoba się jego mieszkańcom! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • 3 tryby gry
  • W miarę urozmaicona rozgrywka

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Tower Bloxx New York to gra na Java, w której wcielisz się w budowniczego budynków mieszkalnych. W grze trzeba wykazać się sporym refleksem i dobrym okiem. Wystarczy jeden nierozważny ruch, a budynek zawali się, co na pewno nie spodoba się jego mieszkańcom!

Każdy z budynków składa się z segmentów, które trzeba ustawić jeden na drugim. Nie pomaga w tym zadaniu obsługa dźwigu, który dostarcza nam na budowę elementy konstrukcji. Lina z uczepionym piętrem kołysze się po całym ekranie i ciężko opuścić je w dobrym momencie. Im budynek stabilniejszy, tym większe zadowolenie jego mieszkańców, a tym samym punktów dla nas.

Tower Bloxx New York ma aż trzy tryby gry:

Najbardziej rozbudowany jest Board Game, gdzie do odblokowania jest kilka budynków i ozdób. Gracz ma za zadanie rozbudować swój kawałek dzielnicy i pilnować, żeby jej mieszkańcy byli z niej zadowoleni. Wprowadza to ciekawy wątek strategiczny.

Tower Bloxx New York to bardzo fajna gra. Przeważa w niej wątek zręcznościowy, ale fani SimCity także znajdą coś dla siebie. Jeśli więc czujesz, że masz smykałkę do budownictwa i zsbyki refleks - pobierz i sprawdź Tower Bloxx New York.

Najczęściej pobierane Logiczne na Java

Więcej
Tower Bloxx New York

Download

Tower Bloxx New York 1.0.15